Kniha To je ono!

Cena: 249 Kč

Objednat

Vedete lidi a často vás zaskočí, jak se chovají? Navštěvujete kurzy, studujete literaturu, snažíte se řídit radami odborníků? Přesto jste ale z výsledku rozpačití?

Poznejte pravidla, kterými se lidská psychika řídí, a naučte se je používat ve své každodenní manažerské praxi. Lépe tak situacím porozumíte, dokážete je předvídat a řídit. Moderní psychologie vám má v tomto ohledu co nabídnout!

V knize se dozvíte, jak zvládat konkrétní situace a získáte mnoho cenných rad, které budou mít bezprostřední vliv na vaše vztahy, efektivitu a pocit uspokojení z manažerské práce.

Tato publikace je vhodná jak pro začínající manažery, kteří se dozví, co je v praxi čeká, tak pro zkušené matadory, kteří se zajímají o způsoby řešení konkrétních situací ve vedení lidí. Studenti psychologie a koučové v knížce najdou užitečné, inspirativní a praktické informace, jak aplikovat moderní psychologii ve světě práce.

Reference

Jan Žižka

Je úžasné, jak rychle se dá knížka přečíst a co všechno v ní je. Pohledem „kmeta manažera“ tam vidím věci, které jsem 1000x zažil a podepsal. Je tu moc hezky propojena odbornost psychologie s manažerskou zkušeností a ověřenými pravdami práce s lidmi s krásnou dávkou humoru a jednoduchosti. Wow……“TO JE ONO“.

Simona Liptáková

Kniha sa ku mne dostala vo fáze, kedy som sa pomaly začala orientovať vo vnútornom nastavení veľkých firiem a rôznych druhoch komunikácie, ktoré tam prebiehaju. Síce je určená hlavne na manažérske pozície, no musím povedať, že aj pre mňa ako špecialistu boli jej rady veľmi užitočné. Páčila sa mi hlavne jej praktickosť – uvedené príklady sa rýchlo spoja s reálnou situáciou a jej riešenie je potom omnoho jednoduchšie. Časť zaoberajúcu sa komunikáciou by som najradšej odporučila všetkým ľuďom, najlepšie už na stredných školách! Ušetrili by sme si toľko trápenia vo vzťahoch nielen na pracovisku.

Libuše Jurečková

Knížka je KRÁSNÁ, a to po všech stránkách. Záměrně neříkám „praktická“ nebo „užitečná“, protože mi připadá, že bych jí tím „degradovala“ do skupiny odborných knih, ke kterým člověk sáhne, když si potřebuje rozšířit obzory. 99,9% z nich je zdlouhavých, teoretických, fádních…. Tato knížka je zajímavá, nabitá spoustou užitečných informací a výstižných příkladů, dovedně „prošpikovaná“ humornými komentáři a kresbami. Jsem si jistá, že se k ní budu vracet…

Objednávám knihu "To je ono!" v ceně 249 Kč


Doprava +99 Kč
Knihu vám doručíme doporučeně Českou poštou.

Celkem:

 

Dodací údaje

 

Nakupuji na firmu